Beko HII 64400 ATX

Hĺbka 51 cm

Čierna

4zákazníci neodporúčajú produkt

• rýchlosť zohrievania
    • relatívne rýchlo aj vychladne
    • časovač
    • dobrá údržba (vdaka tomu nerezovému rámu vykypená voda tak rýchlo nepretečie na linku a nezateká zaň)
    • intutívne ovládanie

Po prečítaní si týchto recenzií som sa zľakla, že čo sme si to kúpili. Ale zatiaľ s ňou nemáme žiaden problém.
    Používam ju už tretí mesiac a varí sa mi na nej veľmi dobre. Aj na kuchtu je super, je rýchla, intuitívne ovládanie (ešte som nemala čas prečítať si manuál :) ). Páči sa mi časovač. Prešli sme na ňu z plynového šporáka a bola to veľmi príjemná zmena (k plynu by som sa už nevrátila). Odporúčam tento výrobok.

• , zakúpené v Beko Shop

Ešte nieje namontovana

• impulzné varenie - katastrofa

Po dvoch týždňoch vrátená na predajňu, žiadame o výmenu za iný typ!

• Absolutne nic
    • - pulzne varenie (zapne na par sekund, vypne na par sekund). Neda sa to deaktivovat (uvarit na tom vajcia je dost nanic). Ked som volal na zakaznicku linku, pani podrazdene reagovala, ze to je skvela funkcia a ci som normalny, ze mi to vadi. Asi na tom nikdy nevarila.
    • - varne platne blizko seba, nic pre vacsie hrnce
    • - ta obruba mi zacala hrdzaviet (?)
    • Produkt, sice este v zaruke, pojde do srotu. Nervy mam len jedny.

Mam od Beko aj chladnicku ( tenke plasty, rychlo sa dolamali sufliky v mraznicke), mikrovlnku (poriadne zohreje len tanier, ale jedlo je studene a je mala), ruru (pokazil sa uz termostat), jedine, s cim som spokojny (lepsie povedane, co funguje ako ma), je umyvacka. Bral som do kuchyne vsetko len Beko bez predchadzajucej skusenosti. Beko uz nikdy viac. Ak si chcete usetrit nervy, vyhnute sa jej.

• Neodporúčam žiadny produkt Beko. Varná doska išla pol roka a zo strany Beko problematická reklamácia. Prekročená lehota na povinnosť odstránenia vady napriek uznanej reklamácii.

Neodporúčam z dôvodu problémovej reklamácie.

• - stupne 1-8 zapína a vypína časovač
    • - zle reaguje na dotyk

Nevie priebežne udržiavať teplotu.
    Ide stále naplno a iba s frakvenciami zapnutia a vypnutia.
    Stupne 1-8 zapína a vypína sekundovo napr 5. stupeň na 3 sekundy zapne a na 5 sekúnd vypne.