Whirlpool ACM 808 BA S

Časovač
Displej
Booster

• , zakúpené v Andrea Shop

predtým sme mali doma plynovú dosku, indukčná doska je super, varenie je rýchle, bezproblémové,
    je to oveľa bezpečnejšie
    jediné čo ľutujem,že som ju nekúpila skôr
    za mňa odporúčam všetkými 10!

• , zakúpené v TPD.sk

Indikátor zvyškového tepla/zapnutia
Časovač
Displej
Booster

Je vybavená funkciou rýchloohrev, praktickým časovačom, užitočným indikátorom zostatkového tepla i detskou poistkou. FLEXICOOK ZÓNA umožňuje zjednotiť dve varné zóny do jednej veľkej a rovnomerne tak zohriať veľký hrniec alebo pekáč na celej ploche. Pre celú zónu je v tomto prípade nastavený rovnaký výkon.

Varná doska zohrieva feromagnetické dno hrnca, nie sklenenú plochu varnej dosky. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát. Tým je varenie s indukciou maximálne efektívne. A keď nedopatrením pokrm vykypí, čistenie indukčnej varnej dosky je úplne jednoduché, lebo jedlo sa na dosku nepripáli a neprilepí.

je to oveľa bezpečnejšie
    jediné čo ľutujem,že som ju nekúpila skôr
    za mňa odporúčam všetkými 10!

• , zakúpené v TPD.sk

netypický design, renomovaný výrobca

• , zakúpené v HEJ.sk

super

• , zakúpené v Andrea Shop

Splna vsetko co sme ocakavali

• , zakúpené v BESTMARKET

• som spokojní s týmto spotrebičom

odporúčam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• farba, dizajn, značka, cena
    • nemá slider

kvôli farbe sme kúpiôi tento model, zatiaľ nezapojený ale dizajnovo krajší ako čierne varné dosky

• , zakúpené v M-elektro

• rychlost, dizajn, prevedenie, obsluha
    • vyrazne zvukkove efekty - pipanie

spokojnost

• , zakúpené v Prva.sk

• Všetko

Super dizajn, výborne sa na nej varí. Som veľmi spokojná.