Whirlpool GOS 6415NB

WOK platnička
Materiál mriežok
liatina

• , zakúpené v TPD.sk

Varna doska je velmi pekna, pomerne lahko sa da cistit, som spokojna.

• , zakúpené v Andrea Shop

Robila som rekonštrukciu kuchyne a chcelo to zmenu. Zatiaľ neviem veľmi posúdiť, či som dobre kúpila, ale prvý dojem je O.K.

• , zakúpené v Andrea Shop

produkt som si objednala,lebo sa mi velmi dizajnovo pacil a ma tie ovladacie gombiky presne ako som si predstavovala .No este ho nemam vyskusany,caka sa na novu kuchynu!verim,ze budem spokojna.Mam tejto znacky chladnicku a som nad mieru spokojna,preto som zvolila znovu WHIRPOOL

Maximálny príkon
Booster
WOK platnička
Materiál mriežok
liatina

Plynová varná deska ve stylovém černém provedení je určena pro vestavbu a nabízí celkem 4 plynové hořáky, včetně jednoho maxi hořáku s výkonem 3500 W. Deska z tvrzeného skla má dvě robustní litinové mřížky s rámem, které zaručují bezpečnost a jistotu při přesouvání hrnců.

Integrované zapalování hořáků v ovládacích knoflících zjednodušuje zapálení plynu. Stačí knoflík otočit na symbol jiskra a stlačit jej, dokud se plamen automaticky nezapálí.

Bezpečnostní ventily uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene v důsledku průvanu nebo přetékajících hrnců. Vaření bude s těmito funkcemi pohodlné a bezpečné.

• , zakúpené v TPD.sk

Varna doska je velmi pekna, pomerne lahko sa da cistit, som spokojna.

• liatinové mriežky
    • skvelá stabilita
    • praktické zapaľovanie
    • moderný dizajn

som s touto varnou doskou maximálne spokojná, má veľmi pekný jednoduchý moderný dizajn, liatinové mriežky sú stabilné a skvelo na nich hrniec drží, určite odporúčam :)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• lebo ho este nemam

objednal som ho 10.09.2016 a este ho nemam

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• praktický a pekný dizajn
    • dobre sa čístí
    • lepšia manipulácia s hrnacami pri spojených mriežkach

Mala som starší model bez spojenej mriežky, len spojenú zadnú mriežku a bola som s ňou maximálne spokojná. Túto som ešte nevyskúšala, ale verím, že budem tiež spokojná...Jednoduché ovládanie a aj pekný dizajn. Určite odporúčam