Electrolux EHI6540FW1

Podsvietenie
Booster
Flexi zóna

• , zakúpené v e-spotrebice

zatiaľ ešte neskúšaný, keďže kuchyňa bude až o dva mesiace ale tej super cene sa nedalo odolať :) :)
    dúfam že bude OK, čo ma prekvapilo produkt je Made in Germany

Pravá predná zóna: indukční, 1400/2500W/145mm
Pravá zadná zóna: Indukční, 1800/2800W/180mm

Funkcie

Doska so skosenými hranami
Okamžité nastavenie: technologia dotykového posuvného ovládania
Podsvietené ukazovatele
Indukčné zóny s funkciou zosilnenia výkonu
Detekcia hrncov a panvíc
Automatické rýchle zahriatie
Funkcie STOP and GO pre rychlé zastavenie a opätovné spustenie zóny
Zámok funkcií
Detska bezpečnostná poistka
Zabezpečenie dosky: Automatické vypnutie
Zvukový signál s funkciou vypnutia
Pripočítateľný časovač
Jednoduchá inštalácia vďaka prichycovaciemu systému

Ďalšie parametre

Časová funkcia EcoTimer™
EcoTimer™ vypína varnú zónu pred ukončením nadstaveného času tak, aby optimálne využil zvyškové teplo zóny.
Funkcia CleverHeat™
3 stupňová kontrolná funkcia pre zvyškové teplo
Varná doska, vďaka kterej popustíte uzdu vašej kreativite
S indukčnou varnou doskou Infinite dosiahnete maximálnu voľnosť. Pokial zakrývajú jednu zo štyroch značiek, môžete panvice rôznych rozmerov a tvarou položiť kamkoľvek chcete.
Vždy dokonale čistá – vďaka indukčnej technologií
Vďaka profesionálnej inkčnej technologií tejto varnej dosky nedosahuje jej povrch nikdy vysokých teplôt. Rozliate jedlá sa preto nikde nepripečú a dosku ide vyčistiť krátkym otretím.

dúfam že bude OK, čo ma prekvapilo produkt je Made in Germany

• ma vsetko co ma mat moderna varna doska

• V jednoduchosti je krása. Jednoduchá, intuitívna, časovač pre každú zónu samostatne, spojenie dvoch zón do jednej veľkej, okamžitá reakcia pri zvýšení alebo znížení teploty.Vodu prevarí rýchlejšie ako rýchlovarná kanvica.Pri správnom ovládaní nič nevykypí, nič neprihorí. Údržba perfektná, stačí utrieť a je čistá, žiadne čiastiace prášky, drátenky, nič. Len čistá voda a handrička. Perfektne rozpustí maslo, čokoládu. Radosť variť.

30 rokov som varila na plyne a elektrine. No všetko raz skončí a sporák sa pokazil. Hľadala som čím ho nahradiť. Plyn som už nechcela. Najprv som hľadala nový sporák. Odrádzala ma čierna farba varnej dosky.Hľadala som ďalej a našla som indukčné varné dosky. Keďže v kuchyni mám rada bielu farbu, chcela som bielu. Na starom sporáku mi vadilo, že som nemala veľkú platňu na oválny pekáč, takže ďalšia požiadavka na varnú dosku bola spojiť dve varné zóny do jednej. No a super, našla som, kúpila a s radosťou varím. Do konca môj manžel, ktorý varí len sem-tam, sem na začiatku roka a tam na konci roka, vyskúšal opražiť cibuľku a bol nadšený. S radosťou uvaril a bol šťastný ako dobre sme si vybrali.Aj hrnce a panvice, ktoré máme 30 rokov, fungujú skvelo. Jednoznačne odporúčam.

• , zakúpené v Renesancia

kvalita, jednoduchá obsluha

• Ovladanie pre kazdu platnu zvlast + casovac ... ziadne prepinanie medzi nimi.
    • Rychlost varenia oproti plynu je paradne.
    • Biela farba ... nevidno na nej nic ... ziadne otlacky prstov co na ciernej vidno staci sa len dotknut.

Hladal som nahradu za plyn.
    Vybral som si dany produkt vdaka ovladaniu kazdej zony zvlast a ze je biela.
    Odporucal by som aj inym ktory vahaju zakupit.
    Funguje super ... aj ked zozaciatku mi zopar veci prihorelo vdaka funkcii booster :) je to fakt rychle.
    Dobre sa na nej vari a dufam ze aj dlho vydrzi.

• -zatial ziadne minusy so vsetkym sme spokojny
    • -vzhlad pekny biely
    • - zatial ziadne minusy

- dobra cena
    - biely vzhlad
    - indukcia

• , zakúpené v e-spotrebice

• power boost, rýchle varenie, intuitívne ovládanie

veľmi šikovná varná doska

• Krásny dizajn, dobrá funkčnosť, ľahké ovládanie. Celková spokojnosť
    • Nic

Odporúčam :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Rýchlosť varenia je neskutočná.
    • Spojené varné zóny pre veľké hrnce.
    • Predinštalovaný kábel na svorkách.
    • Časovač pre každú zónu zvlášť.
    • Bezpečnostné vypnutie.

Dobrá značka, vynikajúci produkt.