Whirlpool AKT 6414 NB

• Konštrukcia, prevedenie, použitý materiál, vzhľad
    • Malý horák sa ťažšie zapaľuje

Doporučujem

• Cena a kvalita
    • Málo miesta na veľké v hrnce na úkor ovládania, ktoré je v prednej časti.

Kupil by som druhy krát iny model

• , zakúpené v HEJ.sk

• este neviem, kuchynu budeme montovat koncom novembra!

Maximálny príkon
Počet gombíkov
Materiál mriežok
liatina

•          Plynová varná doska AKT 6414/NB, šírka 59 cm
  •          vlastnosti: 1 maxi horák s výkonom 3500 W, integrované zapaľovanie horákov, bezpečnostné ventily
  •          povrch/farba: tvrdené sklo/čierna, liatinové hniezda horákov

INTEGROVANÉ ZAPAĽOVANIE horákov v ovládacom gombíku zjednodušuje zapálenie plynu. Stačí gombík otočiť na symbol iskra a držať ho zatlačený, kým sa plameň automaticky nezapáli.

BEZPEČNOSTNÉ VENTILY uzavrú prívod plynu prii náhodnom zhasnutí plameňa vykypením jedla z hrnca alebo prievanom.

Základné parametre

EAN kód        8003437831195

Typ varnej dosky     plynová

Kategória dosky       samostatná

Šírka dosky   59 cm

Povrch varnej dosky tvrdené sklo

Farba  čierna

Hmotnosť      12,5 kg

Hmotnosť s obalom   13,7 kg

• Horí
    • Pekná
    • Lesklý povrch! Toto vedieť tak nad tým ani nerozmýšlam. Po prvom zašpinení už nikdy nebude tá platňa čistá. Žena nadáva a ja si trhám vlasy. Pre niekoho kto varí raz za život odporúčam
    • Niekedy chytá na 2,3,4,5,10 krát

Ak chcete upratovať po každom varení tak prosím.
    Druhýkrát by som nekúpil.

• dobrý dizaj
    • -horáky blízko pri sebe
    • -malý horák sa dlhšie zapaľuje
    • -pri cca 1 hodinovom varení, na veľkom horáku prasklo pod ním
    • sklo a rozsypalo na tisíce kúskov

• Spokojenost.

• Čistá katastrofa, od začiatku problém na probléme a ako zlatý klinec programu sa úplne rozsypala, keď počas varenia explodovala. Škoda, že sa sem nedá pridať fotka.

Ja som tu už negatívnu recenziu písala, ale nedá mi nenapísať po včerajšom zážitku. Varila som obed a zrazu rana ako z dela a milá varná doska sa rozsypala na márne kúsky. Normálne vybuchla. Pri horáku obrovská diera. So žiadnym spotrebičom som v živote nemala toľko problémov ako s touto varnou doskou.

• Je pekna
    • Nesplnila svoj ucel

Dosku som kupil v Okay elektro Zilina. Chcel som aj montaz, ale okay montaz nerobi a ani neda kontakt na niekoho, kto by to urobil. Jednoducho po zaplateni som pre nich prestal existovat. Tak som si nasiel na nete firmu, ktora robi montaz plynovych spotrebicov, ale ani jedna nerobi montaz, len robia pripojenie na plyn /chceli mi to urobit ale bez blocka, co som odmietol/. Nakoniec mi to zadarmo namontoval monter ktory mi montoval novu linku do kuchyne. Ale asi za tyzden pri vareni sa ozvala strasna rana a sklenena doska cela popraskala. Tak som s tym isiel do Okay elektro, ju reklamovat. Samozrejme ze mi reklamaciu neuznali, pretoze doska nebola namontovana odbornym servisom.... Nastastie som na nete nasiel jednu cesku firmu, kde predavaju za 110€ nahradne skla. Tak som to kupil, ale mam to odlozene v pivnici, pretoze neviem kto by mi to odborne a hlavne zo zarukou namontoval

• Konštrukcia, prevedenie, použitý materiál, vzhľad
    • Malý horák sa ťažšie zapaľuje

Doporučujem

• Cena a kvalita
    • Málo miesta na veľké v hrnce na úkor ovládania, ktoré je v prednej časti.

Kupil by som druhy krát iny model

• Cena, ale tá je vám k ničomu, keď nemôžete na varnej doske variť.
    • Po 3 mesiacoch sa nám horáky občas na plynovej doske vypínajú samé. Niekedy ide doska bez problémov, potom sa stane že počas varenia sa v minútových intervaloch vypína, takže musíte počas varenia neustále striehnuť, že kedy sa to stane, aby ste jedlo dovarili. Na základe reklamácie nám poslali technika a keďže zrovna keď on tu bol sa horáky nevypli, považuje dosku za nezávadnú. Budem riešiť ďalej, nedá sa na nej variť. V každom prípade doska bola kupovaná v NAY Elektrodom práve preto, lebo som im čo sa týka reklamácií dôverovala. Názor som zmenila, alibisticky sa tvária čo oni s tým majú, servis má na starosti Whirlpool.

Neodporúčam ani nepriateľovi!

• , zakúpené v HEJ.sk

• este neviem, kuchynu budeme montovat koncom novembra!