Najnovšie recenzie zo sekcie Varné dosky

Mora VDP 665 X

Mora VDP 665 X

Overený zákazník planeo.sk Ala

Pridané: 28. augusta 2023

Zakúpený v planeo.sk

Používam len krátky čas, ale zatiaľ bez problémov.

AEG HK 634021 XB

AEG HK 634021 XB

Overený zákazník Extreme Digital zRt Andy

Pridané: 23. augusta 2023

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• prehladne a jednoduche pouzivanie
  • zatial ju mam kratko, ale funguje skvele

Kvalita je klasicka kvalitna od AEG (i ked je to vlastne premiova linia od Electrolux).

Whirlpool GOFL 629/WH

Whirlpool GOFL 629/WH

Overený zákazník Andrea Shop Ivana

Pridané: 22. augusta 2023

Zakúpený v Andrea Shop

• Oproti iným plynovým varným doskám má krásny design
Klarstein Goldflame Domino

Whirlpool WL B1160 BF

Overený zákazník e-spotrebice Slamienka

Pridané: 21. augusta 2023

Zakúpený v e-spotrebice

• Používam ju tretí deň. Predtým sme mali plynovú varnú dosku, takže zisťujem klady a mínusy
  • Hlučnosť na ktorú som nebola zvyknutá
Klarstein Virtuosa 3

Klarstein Virtuosa 3

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 18. augusta 2023

Zakúpený v Electronic Star

tri platničky vystihujú dostatocne nasu potrebu pri varení spoločných dobrot

Gorenje GTW64B

Electrolux KGS6436SX

Overený zákazník TPD.sk Marian

Pridané: 9. augusta 2023

Zakúpený v TPD.sk

Aj po dlhej dobe pouzivania hodnotim pozitivne :) Vsetko funguje ako ma, aj cistenie ok. Profil pekne zachytava ak nieco vyvrie a pod. Samozrejme tento typ povrchu sa casom zmatni/osucha cistenim, vidno jemne skrabance. Popisy sa nezosuchali. Ten najvacsi horak je dost silny, stacil by mi vacsinou kludne mensi, malokedy varim tak velke hrnce a tym padom aj najslabsia uroven je trocha silna. Zas ak potrebujete, je to fajn, taky wok si uzije, velke palacinky, ci steaky :P Ale nevybral by som si ten druhy sub-model co ma iny horak, tento ma zas aj lepsie tie stojany, masivne.

Bosch PGH6B5B90

Bosch PPQ 7A6B20

Overený zákazník Vstavanespotrebice.sk Lubo

Pridané: 25. júla 2023

Zakúpený v Vstavanespotrebice.sk

• 5 horakov je super, v minulosti sme mali velky horak vpredu a mensie vzadu (tie na ktorych sa castejsie varilo), co nebolo uplne komfotne na manipulaciu
  • Varna doska sa velmi dobre cisti a super vyzera
  • horaky su velmi stabilne
  • Ma tepelne poistky, takze plyn sa automaticky vypne, pokial zhasnu horaky
  • Neobsahuje najnovsie technologie (napr. digitalny display), ale kupili sme aj zaroven novu ruru, ktora ma vsetky potrebne technologie, vratane casovaca, ktory mozeme pouzit aj pre varnu dosku.
Electrolux LIV63431BK

Electrolux LIV63431BK

Overený zákazník planeo.sk Tomáš

Pridané: 24. júla 2023

Zakúpený v planeo.sk

• Moznost spojit dve platne v jeden celok a varit pripadne zohrievat na velkom pekaci pripadne hrnci
  • Tovar mi bol doruceny s odstiepenym rohom a nakolko aj tento vyrobok sa nepredava s koncovkou do zasuvky,tak elektrikara uz 5x volat nebudem,aby mi prisiel napojit varnu dosku

Reakcia značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a po rozbalení spotřebiče bylo zjištěno poškození. Závadu je možné řešit prostřednictvím reklamace. Až na některé výjimky vyžaduje varná deska zapojení elektrikářem, protože je třeba zapojit na dvě fáze a nelze zapojit pouze do běžné zásuvky. Pokud je roh poškozený a sklo varné desky porušené, tak nedoporučujeme výrobek používat, aby nedošlo k dalšímu poškození skla varné desky. V případě potřeby je Vám plně k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.electrolux.sk... S pozdravem Team Electrolux

Bosch PIE 631FB1E

Bosch PIE 631FB1E

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 18. júla 2023

Zakúpený v Alza.sk

Sookojnost. Vyrobok splna moje ocakavanie.

Whirlpool WF S7560 NE

Whirlpool WF S7560 NE

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2023

Zakúpený v planeo.sk

Splnil moje očakávania, zatiaľ spokojný.

Teka IZF 68700 MST

Teka IZF 68700 MST

Overený zákazník drezyonline.sk Martina R.

Pridané: 16. júla 2023

Zakúpený v drezyonline.sk

cena aj výkonnosť je super

Concept PDV746bc

Concept PDV746bc

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 15. júla 2023

(naposledy upravené 16. júla 2023)

Zakúpený v OKAY.sk

Varná doska je super, spĺňa všetko len horšie sa udržiava sklo keramický povrch, odporúčam

Beko HII64402MTX

Beko HII64402MTX

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 14. júla 2023

(naposledy upravené 14. júla 2023)

Zakúpený v Andrea Shop

• Dajte veľký pozor na tento eshop!!!
  • Nebudem vedieť na recenziu odpovedať

Pokiaľ vznikne problém s tovarom alebo treba riešiť reklamáciu pošlú Vás hneď kadeľahšie alebo to zahrajú v ich prospech. Objednali sme si tovar, došiel v neporušenom obale tak sme ho prebrali, no po rozbalení sme zistili že je poškodený a nepoužiteľný. Už pri telefonovaní kôli reklamáci poškodeného tovaru mi pani povedala že oni s tým nič nemajú a mám kontaktovať výrobcu. Nakoľko som trval na tom že som tovar kupuval u ních a nie u výrobcu povedala že to mám riešiť cez reklamačný formulár alebo priviesť do Malých Dvorníkov. Keď som ho tam odniesol (do 14 dní od zakúpenia pre info pre pani Janku z Andreashop) a žiadal výmenu tovaru alebo odstúpenie od zmluvy tak to nechceli spraviť nakoľko som nemal pôvodný obal, len fóliu ale že ho dajú na záručnú opravu. (Uvedené aj v reklamačnom protokole - info pre pani Janku z Andreashop) Uviedol som aj že spotrebič si prídem prevziať osobne. Pani povedala že v sobotu príde na to pozrieť technik a mám si zavolať. Volal som o 10 dní, 15 dní až 27 deň mi pán povedal že zatiaľ nemá žiadne info ale niekam napíše (30 deň bola nedeľa). Následne došla sms že reklamácia je ukončená. Samozrejme po mesiaci došiel odborný posudok že tovar je mechanicky poškodený a nepodlieha záručnej oprave. Čiže podľa pani Janky z Andreashop všetko prebehlo v čas a reklamácia bola riadne vybavená. Škoda že sa sem nedajú vložiť fotky aby si ľudia mohli spraviť objektívny názor ako vyzerá nepoužiteľný spotrebič. Chcel by som vedieť aj názor pani Janky ako by postupovala?
Tak dajte pozor na tento eshop, jeho praktiky a dobre skontrolujte čo Vám pošlú. Vo firme majú tieto práčky vo dvore naukladané v 6ks na sebe, tak ak skladníkovi spadne tak máte smolu. Prvé čo mi pani v Dvorníkoch na reklamácii povedala že niečo ťažké na spotrebič muselo spadnúť. Ale to je v sulade so smernicami (podľa pani Janky) Čize ako mi napísala pani Janka z Andreashop "Naša spoločnosť splnila všetko čo deklarovala" a dodala nepoužiteľný spotrebič dúfam že som túto recenziu napísal dosť objektívne. Po dlhoročných nákupoch v tomto e-shope ho už obchádzam veľkým oblúkom a budem ho "chváliť" kde sa dá.

Beko HILG 64222 S

Beko HILG 64222 S

Overený zákazník XXLTUZEX Timi55

Pridané: 13. júla 2023

Zakúpený v XXLTUZEX

Hodnotím iba dizajn, nakoľko sa kuchyňa ešte ken prerába.

BEKO HII64500UFT

BEKO HII64500UFT